Sunt minor. Pot beneficia de serviciile dumneavoastra?

Conform Art. 10.16, din Termeni și Conditii, Clienții care nu au minim varsta de 16 ani la data creări contului vor putea activa doar cu un cont pe numele unuia din parinți sau tutore legal. Conturile celor sub 16 ani vor fi imediat închise și serviciile suspendate până la clarificarea situației juridice a contului. Întelegem prin această prevedere transferul răspunderii juridice cu privire la acțiunile minorilor către reprezentanții lor legali.

Din aceeasi categorie

Te muti la noi?

Migrarea catre un nou furnizor de hosting poate fi extrem de complicata . Fii relaxat si lasa-i expertii nostri sa o faca! Vom muta site-ul existent în 48 de ore, fara intrerupere . Inclus GRATUIT la achizitionarea oricarui pachet de gazduire BTS Telecom.